KÁDER A-MUŽSTVA DOSPELÝCH DAC POźNOHOSPODÁR DUNAJSKÁ STREDA V DIVÍZII, SEZÓNA 1979/1980 :

A DAC DUNASZERDAHELY 1979/1980-AS IDÉNY DIVÍZIÓS KERETE :

SQUAD OF  DAC POźNOHOSPODÁR DUNAJSKÁ STREDA FOR 1979/1980 SEASON IN 3rd DIVISION :

 

TRÉNER/ EDZŐ/ TRAINER:

HRIVNÁK Vladimír (23.04.1945)

ASISTENT/ SEGÉDEDZŐ

SZIKORA Juraj (02.03.1947)

ASSISTANT TRAINER:

 
MENO/NÉV/ NAME ŠTÁT. PRÍSLUŠNOS/ ÁLLAMPOLGÁR./ NATIONALITY   DÁTUM NARODENIA/ SZÜLETÉSI IDŐPONT/ DATE OF BIRTH POST/ POSZT/ POSITION ZÁPASY/ MÉRKŐZÉS- SZÁM/ GAMES MINÚTY/ PERCEK/ MINUTES GÓLY/ GÓLOK/ GOALS

VÉGH

Tibor

SVK

18.07.1960

BR/KAP/GK

   

 

MAJTHÉNYI

Lóránt

SVK

07.02.1947

BR/KAP/GK

     
źUPTÁK Emil

SVK

28.01.1951

BR/KAP/GK      

DUDÁS

Bohumír

SVK

26.04.1957

BR/KAP/GK

     

DOMONKOS

Tibor

SVK

13.07.1953

OB/HV/DEF

     

HORVÁTH

Dionýz

SVK

23.11.1950

OB/HV/DEF

     

IZSMÁN

Ladislav

SVK

1953

OB/HV/DEF

     

LESKIV

Pavol

SVK

16.03.1952

OB/HV/DEF

     

BÍRÓ

Vojtech

SVK

22.04.1958

OB/HV/DEF

     
JANIGA Leopold

SVK

1956

OB/HV/DEF      

FÜSSI

Július

SVK

1960

OB/HV/DEF

     

KALMÁR

Juraj

SVK

1958

OB/HV/DEF

     
TÓTH Karol

SVK

1953

OB/HV/DEF

     

LAINC

Jozef

SVK

09.08.1952

OB/HV/DEF

     

KRIŠTOF

Karol

SVK

01.03.1955

OB/HV/DEF

     

TÖSÉR

Štefan

SVK

21.09.1953

STR/KZP/MID

     

SILL

Michal

SVK

04.07.1956

STR/KZP/MID

    5
BAJCSI Tibor

SVK

1957

STR/KZP/MID      

BAJCSI

Ladislav

SVK

1954

STR/KZP/MID

     
NAGY Gabriel SVK 06.07.1956 STR/KZP/MID      
BARÁNEK Michal

SVK

1958

STR/KZP/MID      

BROSZ

Jozef

SVK

05.01.1956

STR/KZP/MID

    5

LÉPES

Juraj

SVK

09.04.1953

STR/KZP/MID

     

SZIKORA

Juraj

SVK

02.03.1947

STR/KZP/MID

    15
TÓTH Ladislav

SVK

01.05.1954

ÚT/TÁM/FWD     6
MIKUS Ladislav

SVK

1953

ÚT/TÁM/FWD      
VELICKÝ Tibor

SVK

09.05.1953

ÚT/TÁM/FWD     6
THALY Zoltán

SVK

13.10.1954

ÚT/TÁM/FWD      

MAJOROS

Juraj

SVK

23.03.1956

ÚT/TÁM/FWD

    5

JÓZSA

Ladislav

SVK

16.01.1948

ÚT/TÁM/FWD

     

skratky/rövidítések/abbrevs.: BR/KAP/GK - Brankár/Kapus/Goalkeeper, OB/HV/DEF - Obranca/Hátvéd/Defender, STR/KZP/MID - Strednopoliar/Középpályás/Midfielder, ÚT/TÁM/FWD - Útočník/Támadó/Forward

 

 

 

Realizačný tím:

Predseda FO TJ: Štefan Veréb

Tajomník FO TJ: Milan Rajtík

Masér: Jaroslav Zabloudil (19.10.1938)

 

PRESTUPY / ÁTIGAZOLÁSOK/ TRANSFERS

- pred sezónou/az idény kezdete előtt/before start of season 1978/1979

Odchody/távoztak/left:

Príchody/erősítések/arrivals: Szikora (Poprad), Brosz (ČH Bratislava), J. Kalmár (Orechová Potôň), Baránek (Prešov), źupták (Inter), K. Tóth (Detva), Lépes (ZVS/katonai szolgálat)

- počas zimnej prestávky/a tavaszi idény előtt/during winter pause:

Odchody/távoztak/left:

Príchody/erősítések/arrivals: Majoros (Nitra), Krištof (Slovan), Lainc (Inter), Józsa (Trenčín)