2014/2015 CORGOŇ LIGA 13.KOLO/13.FORDULÓ

 

   FC Spartak Trnava - FC DAC 1904    

   

3:1 (1:0)

   

4.10.2014: V krajskom derby sa iskrilo na tribúnach aj na trávniku, ale body zostali súperovi. Zaplatili sme najmä na individuálne chyby pri inkasovaných góloch, a keď svitla nádej na záverečný tlak, mužstvo pribrzdilo vylúčenie Tótha. Dvanásty hráč zaplnil sektor pre 160 fanúšikov a vytrvalo povzbudzovalo celých 90 minút. Nasleduje reprezentačná prestávka, v rámci ktorej v piatok v prípravnom zápase privítame Győri ETO FC.

2014.10.04.: Parázs hangulat a lelátón és a pályán. A kerületi rangadón nem sikerült folytatni a pontszerzést, idén először kikaptunk a Nagyszombattól. A vereséget főleg egyéni hibák okozták, és amikor sikerült szépíteni, Tóth kiállítása visszavett a csapat lendületéből. Az EB-selejtezők miatt kéthetes szünet következik, pénteken edzőmeccsen a Győri ETO FC-t fogadjuk.

  

Výkop/Időpont:

04.10.2014 (sobota / szombat), 14.30 h

34. Vyskočil 1:0, 69. Vyskočil 2:0, 79. Štepanovský 2:1, 90. Jendrišek 3:1

Trnava, Štadión Antona Malatinského/Nagyszombat, 2469 div./néző

Pavol Chmura - Gabriel Ádám, Peter Jenčura - Michal Očenᚠ- Tibor Urban, Vladimír Medveď

DAC:

1 Penksa - 19 Turňa, 3 Tóth, 16 Saláta, 28 Szabó C - 7 Straka, 10 Krišto (46. 23 Černák) - 8 Ujlaky (85. 15 Antunovič), 21 Brašeň, 24 Štepanovský - 29 Jurčo (56. 20 Sabler)

Tréner/Edző:

MikulᚠRadványi

Spartak:

31 Rusov - 2 Siva, 13 Bortel, 19 M. Tóth, 20 Čonka - 17 Casado - 6 Janečka C, 10 Vlasko (82. 8 Mikovič), 27 Kuzma (39. 29 Špalek), 25 E. Sabo - 14 Vyskočil (78. 21 Jendrišek)

Tréner/Edző:

Juraj Jarábek

45. Vlasko, 60. Janečka, 67. Casado - 7. Krišto, 24. Tóth, 41. Brašeň, 45. Szabó, 69. Straka, 89. Saláta

81. Tóth (po druhej žltej karte/második sárga lap után)

Poznámky/

Jegyzőkönyv:

* Chýbali/Hiányzók: Šnirc (zranenie/sérülés), Szarka (trest/eltiltás)

Bilancia 1. liga/

Korábbi mérleg:

* Trnava-DAC 44  17-13-14  67:48

* na ihrisku súpera/Nagyszombatban 21  12-8-1  47:17

Z MINÚTY NA MINÚTU - LIVE prenos na www.fcdac.sk ť

Z MINÚTY NA MINÚTU - LIVE prenos na www.onlajny.eu ť

VIDEO:

HUSTE.TV - zostrih: http://sport.huste.tv/clip/04-10-14-h-spartak-trnava-dac-dunajska-streda

HUSTE.TV - záznam: http://sport.huste.tv/clip/04-10-14-z-spartak-trnava-dac-dunajska-streda

ŠTATISTIKA ZÁPASU

Strely: na bránu 8:1, mimo 6:3

Rohové kopy: 6:1

Ofsajdy: 4:5

    

Trnava-DAC: Súvisiace články - tabužky / Kapcsolódó cikkek - táblázatok

FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:1 (1:0)

Gól: 34. a 69. M. Vyskočil, 89. E. Jendrišek - 79. Štepanovský, ŽK: 43. Vlasko, 59. Janečka , 67. Casado - 7. Krišto, 24. Mário Tóth, 39. Brašeň, 43. O. Szabó, 68. G. Straka, 88. Saláta, ČK: 82. Mário Tóth (D. Streda) po druhej ŽK, rozhodovali: Chmura - Ádám, Jenčura, 2469 divákov

Zostavy

Trnava: Rusov - Janečka, Bortel, Martin Tóth, Čonka - E. Sabo, K. Kuzma (38. Špalek) - Casado, Vlasko (83. Mikovič), Siva - M. Vyskočil (76. E. Jendrišek)

Dunajská Streda: P. Penksa - M. Turňa, Saláta, Mário Tóth, O. Szabó - G. Straka, Krišto (46. R. Černák) - E. Ujlaky (84. Antunovič), Štepanovský, Brašeň - Pavol Jurčo (56. Sabler)

V Trnave sa od začiatku hral obojstranne bojovný zápas vo vežmi dobrej atmosfére, o ktorú sa pričinili okrem domáceho tábora aj fanúšikovia DAC. V prvej štvrhodine videli diváci len jeden strelecký pokus, ale lopta z kopačky Kuzmu letela vedža brány. Prvú priamu strelu na bránu vyslal presne po polhodine z rohu šestnástky Vyskočil a tá akoby bola predzvesou prvého gólu. V 34. minúte vyšla domácim akcia po žavej strane a centrovanú loptu Čonku hlavou podvihol Vyskočil tak, že tá prelobovala brankára Pensku a skončila v sieti hostí. Dunajskostredčania sa po inkasovanom góle okamžite snažili o odpoveda, ale domáca obrana ich k zakončeniu nepustila.    

Trnavčania začali druhý polčas útočne, so snahou zvýši svoje vedenie, ale v šestnástke hostí sa nedokázali presadi. Naopak, šancu na vyrovnanie mali v 52. minúte hostia, ale Rusov pádom pod nohy Jurčovi zlikvidoval jeho príležitos. O 12 minút neskôr strela Casada letela tesne vedža brány DAC. V 70. minúte po faule na Saba zahrával priamy kop Vlasko a Vyskočil hlavou zvýšil na 2:0. V 79. minúte po závahaní trnavskej obrany sa lopta dostala k úplne vožnému Štepanovskému a ten s prehžadom prekonal Rusova. V závere stretnutia sa do streleckej listiny zapísal aj striedajúci Jendrišek, ktorý pred šestnástkou zobral loptu Strakovi, oklamal brankára Penksu a do prázdnej brány zavŕšil zaslúžené víazstvo domácich.

Hlasy trénerov

Juraj Jarábek, tréner Trnavy: "Potrebovali sme dnes vyhra po dvoch prehrách vonku. Podali sme tímový výkon, aj keď nám chýbala v hre určitá žahkos. Chlapci bojovali a som rád, že sa nám vyplatili zmeny v zostave. Teší nás víazstvo nad silným súperom."

MikulᚠRadványi, tréner DAC: "Pripravoval som hráčov na dobrú divácku kulisu, žiaž niektorí hráči nepodali svoj štandardný výkon. V prvom polčase sme inkasovali lacný gól. Škoda, že po zmene strán Jurčo nevyrovnal. Domáci potom pridali druhý gól a napriek tomu, že sme znížili, tretí gól v závere rozhodol o výsledku. Gratulujem domácim k víazstvu."

(TASR, 4.10.2014)

 

Jarábek o Vyskočilovi: Ukázal, že má trnavské srdce

Futbalisti Spartaka Trnava po dvoch prehrách vonku zabrali doma naplno a v 13. kole Fortuna ligy zdolali Dunajskú Stredu 3:1. Pod víazstvo sa výraznou mierou podpísal český útočník Martin Vyskočil.

Dostal šancu od začiatku stretnutia iba druhýkrát v sezóne a miesto v základnej zostave si vypýtal tým najlepším spôsobom. V 34. minúte otvoril skóre a po zmene strán poslal Spartak do dvojgólového vedenia. „Dostal som od trénera šancu a som rád, že sa mi ju podarilo využi. Samozrejme, každý presný zásah ma poteší, no nebolo to o mne a mojich góloch, ale o kolektívnom víazstve, ktoré sme vežmi potrebovali. Chceli sme preruši zlé výsledky a dobre sa naladi pred reprezentačnou prestávkou. Neprajníkom sme ukázali, že sme nezabudli hra futbal,“ zdôraznil nevysoký český zakončovatež. Paradoxne, oba góly dal hlavou. „Pri prvej hlavičke som mal šastie, pretože súper mi ponúkol viac priestoru. Druhá prišla po priamom kope Jana Vlaska. Stál som na prednej žrdi. Predtým, ako štandardku rozohral, sme sa na seba pozreli a on už presne vedel, čo má s loptou urobi. Posadil mi ju na hlavu ideálne.“

Prínos Martina Vyskočila ocenil aj kouč Trnavy Juraj Jarábek. „Ak dá hráč v zápase dva góly, je jasné, že si výrazným spôsobom vypýtal miesto v základnej zostave,“ povedal vežavravne trnavský tréner a potom už s dávkou odžahčenia doplnil: „Šetrili sme si ho presne na túto chvížu, aby nám vystriežal dôležité víazstvo. V úvode sezóny bol zranený a potom sa do toho dostával pomalšie, no poctivo zaberal pod trénerom Ivankom a bol trpezlivý. Teraz ukázal, že má trnavské srdce.“

Juraja Jarábka potešilo nielen víazstvo, ale aj dobrý výkon mužstva. „Víazstvo sme potrebovali, dobre sme sa na súpera pripravili a myslím si, že sme boli od začiatku až do konca stretnutia lepším mužstvom. Treba však poveda, že to nebolo jednoduché, lebo Dunajská Streda má kvalitný tím, čo aj potvrdila. My sme si chceli po dvoch prehrách udobri našich fanúšikov, no stále platí, že nestačí, keď sa nám darí iba doma. Musíme zača zbiera body aj na ihriskách súperov,“ dodal Juraj Jarábek.

(Peter Zagiba, www.fortunaliga.sk, 05.10.2014)

 

FC SPARTAK TRNAVA - FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA

VZÁJOMNÝ ZÁPAS 2014/15: 0:0 (v) rozhodujú Chmura (Ádám, Jenčura) dnes o 14.30 h

POHźAD ŠPORTU

Trnavské výkony sú ako deň a noc. Kým mužstvo na súperových trávnikoch získalo len bod a po siedmich kolách konečne strelilo gól, doma je oveža aktívnejšie a ofenzívnejšie. Až na nováčika z Podbrezovej nastriežalo každému tímu minimálne dva góly. Príprava nebola klasická, od stredy je kolektív na sústredení v Jaslovských Bohuniciach a odtiaž príde priamo na zápas. Dunajská Streda po piatich zápasoch konečne s Trenčínom zabodovala naplno. S lídrom tabužky predviedla strhujúci záver. Hráči ukázali obrovskú túžbu po víazstve i vnútornú kolektívnu silu.

OTÁZKA NA TELO JURAJ JARÁBEK

Zvládne mužstvo psychicky náročnú úlohu, keď po slabých výsledkoch vonku doma musí zabra naplno?

„Nie je to jednoduchá úloha, ide však len o šport, ktorý by mal prináša rados. So stresom sa treba vyrovna. Kolektívu veríme a urobíme všetko pre to, aby sme boli úspešní.“

TREST: nikto.

ZRANENIE: Schranz, Čarnota, Grabež.

OTÁZKA NA TELO MIKULÁŠ RADVÁNYI

Pokúsite sa vyaži aj z toho, že Trnava nemá priaznivé výsledky v posledných kolách?

„Napriek tomu, že sa Spartaku výsledkovo nedarí, určite sa z toho dostane, bude herne napredova a časom sa vyšplhá na vyššie priečky. Disponuje kvalitným kádrom, preto sa pripravujeme tak zodpovedne ako proti najlepšiemu tímu v našej lige.“

TREST: Kwin, Szarka.

ZRANENIE: nikto.

(Šport, 4.10.2014)

 

TOP OČAKÁVANIA

UKORISTÍ DUNAJSKÁ STREDA ASPOŇ BOD V ZÁPADOSLOVENSKOM DERBY V TRNAVE?

Dunajskostredčania zatiaž vonku získali iba tri body za tri remízy. Naopak, Trnava je doma oveža silnejšia ako na ihriskách súperov. Naposledy strelila pä gólov Banskej Bystrici. Západoslovenské derby je však nevyspytatežné, pri poslednej návšteve Trnavy v marci 2014 dokonca DAC zvíazil 2:1!

(Šport, 4.10.2014)

 

13. KOLO NAJVYŠŠEJ SڍAŽE

- Základ trnavského víazstva nad Dunajskou Stredou položil dvoma gólmi český legionár Martin Vyskočil.

POSTAVA KOLA

MARTIN VYSKOČIL

Trnavskému Spartaku tentoraz zabrali útočníci, ktorí strelili všetky tri góly v dueli proti Dunajskej Strede. Dva dosiahol Martin Vyskočil. Napriek tomu, že český legionár nemá robustnú postavu, v oboch prípadoch sa presadil hlavou. Na svojom konte má v našej najvyššej súaži už 22 presných zásahov.

(Šport, 6.10.2014)

 

 

A sárga-kékek idén még veretlenek a nagyszombatiak ellen, kétszer nyertek, egyszer remiztek

A DAC elkaphatja a Spartakot

A DAC ma (14.30) a nagyszombati Spartak otthonában lép pályára a labdarúgó Fortuna Liga 13. fordulójában. A listavezető trencséniek elleni győzelem után jó hangulatban várják a derbit a sárga-kékek.

„Lelkileg is nagyon jót tett a csapatnak, hogy öt nyeretlen bajnoki után 0:2-ről fordítva legyőztük az éllovas trencsénieket. Bizakodva készülünk a rangadóra, ki szeretnénk használni, hogy a nagyszombatiak jelenleg hullámvölgyben vannak, így rajtuk jóval nagyobb a nyomás – mondta lapunknak Radványi Miklós, a DAC vezetőedzője. – Sérültünk és eltiltott játékosunk nincs, így a legerősebb csapatot küldhetem pályára. Azt viszont ne feledjük, hogy a Spartak erős kerettel rendelkezik, s annak ellenére, hogy elvesztették legutóbbi két bajnoki idegenbeli meccsüket (Žilina 0:1, Zl. Moravce (1:2), hazai környezetben ők számítanak favoritnak.”

A DAC idén még veretlen a Spartakkal szemben, március nyolcadikán idegenben 2:1-re nyert (góllövők: Ujlaky, Gergel, ill. Procházka), májusban Szabó Ottó találatával Dunaszerdahelyen 1:0-s hazai siker született. A júliusi második fordulóban gól nélkül ért véget a nagyszombatiak vendégjátéka.

„Az utóbbi meccseken jó eredményeket értünk el a Spartak ellen, remélem, ez szombat után is így marad. A nagyszombatiak több meccsét láttam, gyors szélsőink eldönthetik a derbit” – hangsúlyozta Radványi.

Straka Gábor eltiltása lejárt, így visszatér a kezdőcsapatba, amelyben több változás nem lesz a trencséniek elleni együtteshez képest. Tehát Černák és Sabler ismét cserejátékosként vár majd bevetésre. „Nagyon jó, hogy két ilyen tehetséges fiatal csatárom van, akik gyorsaságukkal és dinamikájukkal új színt visznek a játékba” – szögezte le a dunaszerdahelyiek 45 éves mestere.

A DAC várható összeállítása: Penksa–Turňa, Saláta, Tóth, Szabó Ottó–Straka, Kristo–Ujlaky, Štepanovský, Brašeň– Jurčo.

Értesüléseink szerint 160 jegyet kaptak a csallóközi szurkolók az átépítés alatt álló nagyszombati stadionba.

A legpesszimistább nagyszombati drukkerek sem számítottak arra, hogy kedvenceik 12 forduló után csak a kilencedik helyen fognak állni. Vendéglátóként háromszor nyert a Spartak (Zlaté Moravce 3:0, Ružomberok 2:0, B. Bystrica 5.2), egyszer remizett (Senica 2:2), és egy ízben kikapott (Podbrezová (0:1).

Juraj Jarábek nagyszombati edzőt Zsolnán sportszerűtlen viselkedésért a bíró kiállította, ezért két meccsre szóló eltiltást kapott. Ám a DAC ellen mégis ott lehet a kispadon, mert a fegyelmi bizottság tegnap feltételesre módosította a büntetését.

„A játéktudással nincs probléma, csak a játékosok fejében kell rendet teremteni. Erősebb csapattal rendelkezünk, mint a DAC, ezt a pályán is bebizonyítjuk” – nyilatkozta Juraj Jarábek a Spartak honlapjának.

(sz. z., Új Szó, 2014. október 4.)

 

Kikapott a DAC a Spartaktól

3:1-es vereséget szenvedett a DAC labdarúgócsapata Nagyszombatban a labdarúgó Fortuna Liga 13. fordulójában.

A lelkes vendégszurkolóknak is köszönhetően kitűnő hangulatban zajlott a dunaszerdahelyiek nagyszombati vendégjátéka – igaz, az első negyedórában a küzdelem dominált, csupán a hazai Kuzma próbálkozott kapura lövéssel.

A 34. percben a Spartak a bal oldalon vitt végig egy akciót, Čonka beadását Vyskočil fejelte a kapuba – 1:0. A dunaszerdahelyiek a bekapott gól után sem törtek össze, az első komoly egyenlítési lehetőségük az 52. percben adódott, amikor Rusov kapus Jurčo lába elé vetődve mentett.

A 70. percben szabadrúgáshoz jutottak a nagyszombatiak, Vlasko beadása után ismét Vyskočil fejelhetett – 2:0. Múlt héten a trencséniek ellen szintén ilyen hátrányból állt fel a DAC, s a 79. percben már lehetett bízni egy hasonló forgatókönyvben, Štepanovský szépített – 2:1. Az ideges végjátékban (a dunaszerdahelyi Mário Tóth a 82. percben megkapta második sárga lapját) azonban már nem sikerült egyenlíteniük a vendégeknek, ellenben a csereként beállt Jendrišek egy védelmi hiba után beállította a 3:1-es végeredményt a 90. percben.

„Arra készítettem fel a fiúkat, hogy parázs hangulatban fognak játszani, sajnos néhányan mégsem a tőlük megszokott teljesítményt nyújtották. Az első félidőben elkerülhető gólt kaptunk, kár, hogy a szünet után Jurčo nem tudott egyenlíteni. A hazaiak aztán újabb gól rúgtak, és annak ellenére, hogy szépítettünk, a hajrában a Spartak eldöntötte a meccset. Gratulálok a nagyszombatiak győzelméhez“ – nyilatkozta Radványi Miklós, a dunaszerdahelyiek vezetőedzője.

Trnava–DAC 3:1 (1:0)

Góllövő: Vyskočil (34., 70.), Jendrišek (90.), ill. Štepanovský (79.).

Játékvezető: Chmura, 2469 néző.

Sárga lap: Vlasko, Janečka, Casado, ill. Kristo, M. Tóth, Brašeň, Szabó O., Straka.

Piros lap: M. Tóth (82., DAC).

TRNAVA: Rusov– Siva, Bortel, Martin Tóth, Čonka–Kuzma (38. Špalek)–Janečka, Casado, Vlasko (83.), Sabo–Vyskočil (78. Jendrišek).

DAC: Penksa–Turňa, Saláta, Mário Tóth, Szabó Ottó–Straka, Kristo (46. Černák)–E. Ujlaky (85. Antunovics), Štepanovský (82. Antunovics), Brašeň–Jurčo (56. Sabler).

(www.ujszo.com, 2014. október 4.)

 

Labdarúgó Fortuna Liga: egyéni fegyelmezetlenségek előzték meg a Spartak góljait

Kikapott a DAC Nagyszombatban

Peter Štepanovský megszerezte első gólját a dunaszerdahelyiek mezében

(Vojtík Szimona felvétele)

Sima 3:1-es vereséget szenvedett a DAC a nagyszombati Spartak otthonában a labdarúgó Fortuna Liga 13. fordulójában. A sárga-kékek először kaptak ki ebben az évben a Spartaktól, a gólokat nagy egyéni hibák előzték meg.

„Eleve úgy készítettem a játékosaimat, hogy Nagyszombatban nem 11, hanem 14 ember ellen kell játszaniuk, de a bírókról nem akarok többet mondani, mert jobb programom is van csütörtökre, mint hogy a fegyelmi bizottság előtt álljak” – nyilatkozta lapunknak Radványi Miklós, a DAC vezetőedzője a mérkőzés másnapján. Chmura játékvezető már az első félidőben kiosztott négy sárga lapot a dunaszerdahelyieknek, amit a második játékrészben további három követett. „Mário Tóthnak már az első sárgája is nevetséges volt, de a másodiknál hozzá sem ért a játékoshoz” – mérgelődött Radványi a középhátvéd kiállítása miatt, amelyre kulcsfontosságú pillanatban, három perccel a szépítő gól után, 2:1-es állásnál került sor, amikor a hajrában még bármi történhetett volna.

A nagyszombatiak találatait egyéni hibák előzték meg, az első félidőben Vyskočil fejese előtt Kristo vesztette el a szélen a labdát, majd Penksa helyezkedett rosszul, így a labda fölötte a hálóba hullott. „Elkerülhető gólt kaptunk, amit a kapusnak védenie kellett volna. Úgy érzem, Penksa nincs olyan jó formában, mint tavasszal, el fogok vele beszélgetni, hogy mi a gond” – mondta Radványi.

„Még 1:0-nál Jurčo egyedül ment a kapura, de az egyenlítési lehetőség kimaradt. Ezután pontrúgást követően újabb gólt kaptunk, ezt ismét csak egyéni fegyelmezetlenség előzte meg, Tóth lemaradt az emberéről. Hiába szépítettünk Štepanovský révén, mert jött a kiállítás, a meccs végén pedig Straka Gabi feleslegesen cselezgetett, elvesztette a labdát, és így lett 3:1” – foglalta össze a mérkőzést a sárga-kékek trénere, aki a belső öltözői szabályzat szerint fogja kezelni a sorozatos fegyelmezetlenségeket.

„Bánt ez a vereség, mert ezt a Spartakot meg lehetett volna verni, ha olyanok a körülmények. Látszott rajtuk, hogy görcsösek, nincsenek jó formában. De azt is mondtam a fiúknak, akkor leszünk majd igazi nagy csapat, ha az ilyen mérkőzéseket is megnyerjük – hangsúlyozta Radványi, aki örül a kéthetes válogatott szünetnek. – Jól jön ez a két hét. Közben lesz egy edzőmeccsünk a Győrrel és egy kupameccsünk az érsekújváriakkal. Bízom benne, hogy az elkövetkező időszakban elengedik Szarka Ákos büntetésének hátralévő részét, ez jelentős erősítés volna számunkra, mert Ákosban nagy a potenciál.”

(bt, Új Szó, 2014. október 6.)

  

13. KOLO - 13. FORDULÓ:

03.10.2014

18.30h:

FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica 3:2 (1:1)

Góly: 29. a 71. Kalabiška, 54. Piroska - 23. Peňaška, 90.+ B. źupták, ŽK: 52. P. Vajda (B. Bystrica), rozhodovali: Mastiš - Slyško, Bobko, 1385 divákov

04.10.2014

14.30h:

FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:1 (1:0)

Gól: 34. a 69. M. Vyskočil, 89. E. Jendrišek - 79. Štepanovský, ŽK: 43. Vlasko, 59. Janečka , 67. Casado - 7. Krišto, 24. Mário Tóth, 39. Brašeň, 43. O. Szabó, 68. G. Straka, 88. Saláta, ČK: 82. Mário Tóth (D. Streda) po druhej ŽK, rozhodovali: Chmura - Ádám, Jenčura, 2469 divákov

MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce 3:0 (0:0)

Góly: 61. Janič, 67. Zrežák, 82. Turčák, ŽK: 57. Kružliak - 37. Pavlenda, 54. Pintér, 59. Miloš Nikolič, rozhodovali: Kružliak - T. Somoláni, Mókoš, 1312 divákov

MFK Košice - MŠK Žilina 1:1 (0:0)

Góly: 64. Škutka - 88. William Alves de Oliveira, ŽK: 9. Mabouka, 30. Škriniar (obaja Žilina), rozhodovali: Jaška - Hancko, Špivák, 2254 divákov

19.00h:

Spartak Myjava - ŽP Šport Podbrezová 1:0 (1:0)

Gól: 2. Š. Pekár, ŽK: 41. T. Marček, 88. Častulín (obaja Myjava), rozhodovali: Samotný - Ferenc, Pozor, 1580 divákov

05.10.2014

19.00h:

AS Trenčín - Slovan Bratislava 4:0 (1:0)

Góly: 9. Madu, 52. Simon, 62. a 75. Hajradinovič (prvý z 11 m). Rozhodoval: Valášek, ŽK: Guba – Peltier, Milinkovič, 4500 divákov